30 ROKOV J-STAV

30 ROKOV J-STAV

Stavebná spoločnosť J-STAV spol. s r.o. si tento rok pripomína 30-te výročie svojho založenia.

Z malej firmy, ktorá mala nemalé ambície a v úzkej spolupráci so všetkými zamestnancami firmy, sa z nej vybudovala stabilná spoločnosť s regionálnou pôsobnosťou. Naša firma si prešla dlhou cestou, zažila množstvo zmien, ktoré ju formovali. Ale stále s rovnakým zápalom a odhodlaním ako pri počiatku fungovania firmy, sa púšťa do ďalších nových projektov a spoluprác.

Tých 30 rokov bolo a stále je jedným horlivým dobrodružstvom za cestou splnenia našich cieľov a zároveň aj Vašich snov, ktoré sa premieňajú v skutočnú stavbu. Dotvárame súčasný obraz miest a obcí nielen modernými stavbami, ale pomáhame budovať aj nové infraštruktúry. Naša stavebná spoločnosť sa nezaoberá iba realizáciou priemyselných hál, ale zaoberáme sa aj výstavbou i rekonštrukciou nových domovov. Náš firemný slogan „Postav dom s J-STAV-om“ len potvrdzuje našu šírku pôsobnosti.

Sme vďační každému jednému projektu, každej jednej stavbe, na ktorej sme pracovali. Práve tie nás obohacovali o nové skúsenosti, posúvali nás vpred a pomáhali nám zdokonaľovať sa a rásť. Čo je viditeľné aj na dôležitých míľnikov našej firmy.

Výstavba bytového domu Kaskády

Z malého prvotného sídla firmy vo Veľkom Krtíši sme revitalizáciou pôvodného brownfieldu postupne vytvárali komplexný veľký priestor potrebný pre plynulý chod celej stavebnej spoločnosti. Jedným pre nás z najhodnotnejších prielom vo firme bola výstavba modernej betonárne, ktorá v tom čase bola najväčšia v regióne. Každý úspešne dokončený projekt akumuloval nové požiadavky na rast strojového parku, z ktorého vynikajú hlavne: mobilný 45t žeriav, 39m autočerpadlo na betón, pásový báger či mobilný recyklačný drvič. Aj pomocou našej stavebnej techniky dokážeme v súčasnosti ponúkať komplexné stavebné služby a riešenia v oblasti stavebníctva.

Komatsu PC 210 LC, McCloskey j35r
Komatsu PC 210 LC, McCloskey j35r

Naše služby pre vás

Komplexná stavebná činnosť
Rekonštrukcie, opravy a zatepľovanie
Výroba a dovoz certifikovaných betónových zmesí
Zhodnotenie stavebného odpadu
Prenájom stavebných mechanizmov

Sme hrdí a vďační zároveň, že sa nám za uplynulých 30 rokov podarilo naplniť predstavy a sny všetkým firmám a ľuďom, ktorí si nás vybrali, aby sme spolu s nimi vystavali ich sny. Sme pyšní aj na našich skvelých ľudí, kolegov a priateľov, ktorí sú súčasťou našej spoločnosti. Pomáhajú nám budovať silnú firmu a realizovať pracovné projekty každý jeden deň. A vďaka nim sa môžeme špecializovať na rôzne stavebné oblasti.

Betonáreň, autožeriav a betónpumpa

Našim každodenným cieľom je hlavne neustále napredovať a budovať lepší a krajší svet okolo nás. Žijeme v dobe, ktorá sa neustále mení. Technologický pokrok napreduje míľovými krokmi a my sa Vám budeme aj naďalej snažiť prinášať profesionálne riešenia, ktoré splnia aj tie najodvážnejšie technologické projekty. Aj pre náš cieľ nie je však dôležité, kde sme teraz, ale kde chceme byť a kam sa chceme spoločne dostať.

Touto cestou by som sa Vám – Našim klientom chcel úprimne poďakovať za dlhoročnú spoluprácu a prejavenú dôveru aj v týchto neľahkých časoch. Sľubujem, že aj naďalej budeme robiť všetko preto, aby ste boli spokojní s našimi službami a aby sme spolu budovali lepšie a krajšie miesto pre nás a našu budúcu generáciu.

Ing. Ján Čierny
Konateľ spoločnosti J-STAV spol. s r.o.

Ďakujeme, že ste s nami.