Vitajte na stránke stavebnej spoločnosti J-STAV
Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: jstav [@] jstav [.] sk

J-STAV spol. s r.o.

Dlhodobé skúsenosti a spokojní zákazníci sú dôkazom spoľahlivosti a kvalitne odvedenej práce, ktorú určite oceníte ak si pozriete naše referencie.

Referencie
J-STAV je účastník projektu Technologický rozvoj za účelom vytvárania pracovných miest a podpory trvalo udržateľného rozvoja

J-STAV je účastník projektu Technologický rozvoj za účelom vytvárania pracovných miest a podpory trvalo udržateľného rozvoja

J – STAV spol. s r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako dvadsaťročnou históriou, ktorá pôsobí na tuzemskom trhu a v súčasnosti sa zaoberá výstavbou bytových, občianskych, priemyselných stavieb a inžinierskych sietí. Disponuje stabilným pracovným kolektívom zloženým z kvalifikovaných a skúsených pracovníkov, vyškolených pre najmodernejšie stavebné technológie. Vykonáva opravy a údržby všetkých pozemných stavieb a rekonštrukcie budov. Garanciou kvality poskytovaných služieb je zavedený systém manažérstva kvality podľa medzinárodných štandardov ISO 9001:2009, environmentálny manažérsky systém ISO 14001:2005 potvrdzujúci dodržiavanie zásad ochrany životného prostredia, systém bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci OHSAS 18001:2009.

Firma J-STAV spol. s r.o. bola založená spoločenskou zmluvou 17.06.1993 a 02.07.1993 bol zapísaný do obchodného registra.

J-STAV stavebná spoločnosť betonJ-STAV stavebná spoločnosť sidlo

Značka J-STAV spol. s r.o. je pre každého investora zárukou, že jeho projekt bude dokončený včas a v kvalite, ktorá je porovnateľná so svetovým štandardom.

J-STAV spol. s r.o. sa radí medzi najhodnotnejšie stavebné firmy a realizuje stavby najmä na území okresu V. Krtíš ale aj v jeho okolí.

Ing. Ján Čierny, konateľ a riaditeľ spoločnosti

Podstatnú časť výrobného programu spoločnosti J-STAV spol. s r.o. predstavujú najmä tieto druhy stavebnej činnosti:

* výstavba bytových, občianskych a priemyselných stavieb
* výstavba inžinierskych sietí, spevnených plôch a komunikácii
* rekonštrukcie budov
* opravy a údržby všetkých pozemných stavieb
* elektroinštalačné, vodoinštalačné a kúrenárske práce
* maľby a nátery, výmena bytového jadra
* izolácie plochých striech s asfaltovými lepenkami s minerálnou a farebnou úpravou
* pokrývanie striech betónovou a pálenou krytinou a asfaltovými šindľami
* zatepľovanie fasád budov, omietky sanačné a rekonštrukčné
* zemné práce a terénne úpravy
* nosné skelety všetkých druhov stavieb z liateho betónu, prefabrikátov aj ocele
* výroba a predaj betónu vo vlastnom betonárskom centre, transportbetón a pojazdné betónové čerpadlo
* požičovňa a prenájom stavebných strojov a mechanizmov na zemné práce a nákladnú dopravu
* stavebný materiál, široký sortiment v stavebninách a predajniach stavebného materiálu


30 ROKOV J-STAV

Stavebná spoločnosť J-STAV spol. s r.o. si tento rok pripomína 30-te výročie svojho založenia.

Viac ...

Výstavba zariadenia na výrobu elektrickej energie zo slnka

Popis projektu: Cieľom projektu je výstavba fotovoltického zariadenia s inštalovaným výkonom 42,9 kWE na streche priemyselného objektu spoločnosti J - STAV spol. s.r.o. Hlavným cieľom je zvýšenie využitia obnoviteľných zdrojov energie v rámci výrobného procesu a zníženie miery závislosti na primárnych zdrojoch energie. Fotovoltaické riešenie energetickej nezávislosti predstavuje veľký prínos pre firmu v dlhodobom časovom horizonte. Výhody fotovoltického zdroja: - zvýši hodnotu firmy, - zníži prevádzkové náklady, - dôjde k zníženiu daňového základu prevádzkovateľa odpisovaním zariadenia. Aktivity projektu: Projekt rieši inštaláciu fotovoltického zariadenia na streche priemyselného objektu. Súčasťou projektu sú fotovoltické panely, rozvádzač jednosmernej časti, rozvádzač striedavej časti a menič. Projekt ďalej rieši napojenie fotovoltického zariadenia / vyvedenie výkonu/ do vnútornej elektroinštalácie objektu s prebytkom do distribučnej siete. Projekt rieši ďalej ochranu proti atmosferickým prepätiam. Miesto realizácie: mesto Veľký Krtíš

Viac ...

Luxusné byty – Kaskády – skolaudované

Bytový dom Kaskády ponúka 22 nadštandardných bytov s terasami. V prevedení 2, 3 a 4 izbových bytov. Nadštandardné zhotovenie použitých stavebných materiálov poskytuje vysokú pridanú hodnotu. V parteri bytového domu sú 4 nebytové priestory pre polyfunkciu. Dom má 13 podzemných garáží a 24 vonkajších parkovacích státí. Kolaudačné rozhodnutie nadobudlo právoplatnosť dňom 17.01.2023.

Viac ...

Mobilné recyklačné zariadenie – čeľusťový drvič McCloskey J35

Naša spoločnosť získala prostriedky z programu SKHU/1802/3.1/056 pre zaobstaranie mobilného recyklačného zariadenia na materiálové zhodnotenie stavebných odpadov kategórie ostatný odpad, ktorý bude možné použiť namiesto prírodných surovín ako je napr. lomový kameň, štrk, piesok.

Viac ...

Technologický rozvoj za účelom vytvárania pracovných miest a podpory trvalo udržateľného rozvoja

www.skhu.eu Vďaka podpore z ERDF má spoločnosť J-STAV s.r.o. k dispozícii nové mobilné recyklačné zariadenie stavebného odpadu

Viac ...

Rekonštrukcia výrobnej haly časť B VEĽKÝ KRTÍŠ

Aktuálne dokončujeme rekonštrukciu výrobnej haly pre nového investora vo Veľkom Krtíši.

Viac ...

AUTOŽERIAV 45t LIEBHERR LTM 1045

Ponúkame služby autožeriava LIEBHERR LTM 1045 Výška ramena 34 mDĺžka krákorca 16 m Maximálne vyloženie do 50mSamotná váha 36 tTonáž 45 t Šírka 2 540 mmVýška 3 800 mm   Objednať

Viac ...

NOVÉ LOGO J-STAV

Predstavujeme Vám nové logo stavebnej spoločnosti J-STAV spol. s r.o. Veľký Krtíš    

Viac ...

Postav dom s J-STAVOM!

J-STAV spol. s r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Počas svojho vývoja sa vyprofilovala na najväčšiu, najsilnejšiu a najstabilnejšiu stavebnú spoločnosť v okrese Veľký Krtíš. Výhodami spoločnosti J-STAV spol. s r.o. sú skúsenosti a odborný potenciál jej pracovníkov, výkonnosť techniky, kvalita technológií a dokonalé poznanie požiadaviek stavebného trhu, s ktorými dokáže vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.

Viac ...

Je naše stavebné centrum pre Vás tým správnym miestom pre nákup?

Vyjadrite svoj názor a pomôžte tak zlepšiť služby a sortiment v našom stavebnom centre vo Veľkom Krtíši.   Nenašli ste v našej predajni vami požadovaný tovar? Stačí ak vyplníte formulár a my sortiment doplníme.

Viac ...